https://www.hurenkamp.nl/wp-content/uploads/2022/01/Hurenkamp-groepsfoto-2-scaled.jpg https://www.hurenkamp.nl/wp-content/uploads/2022/01/Hurenkamp-groepsfoto-3-scaled-e1641384868626.jpg

Vincent van Vuuren

Partner / projectleider

vincent@hurenkamp.nl

Lianne Goosen

Partner / architect

lianne@hurenkamp.nl

Edwin Kant

Adviseur bouwregelgeving / projectleider

edwin@hurenkamp.nl

Boudewijn van Ommeren

Technisch specialist / projectleider

boudewijn@hurenkamp.nl

Inge Heyden-Kooy

Secretaresse

inge@hurenkamp.nl

Henk van Harsselaar

Bouwkundig modelleur / adviseur restauratie en monumenten

henk@hurenkamp.nl

Bart Geurts

Architect

bart@hurenkamp.nl

Harm Diesvelt

Ontwerper / bouwkundig tekenaar

harm@hurenkamp.nl

Jesse Wichmann

Bouwkundig modelleur / projectleider

jesse@hurenkamp.nl

Guus Schilderman

Bouwkundig tekenaar

guus@hurenkamp.nl

Maikel Eerden

Bouwkundig tekenaar

maikel@hurenkamp.nl

De kracht van het bureau

Wij bestaan uit een team van 11  professionals, die u terzijde staan gedurende de verschillende fasen van het bouwproces. Met de aanwezige brede bouwkundige kennis, creativiteit, regelgeving technische kennis en organisatorische inzichten bieden we u de mogelijkheid om projecten vanaf het allereerste idee tot en met de oplevering voor u te begeleiden.

Aanvullend op ons eigen team maken wij gebruik van een vast netwerk van externe professionals die ons met specifieke expertise versterken.

Vacature bouwkundig BIM-modelleur
Werken in de omgeving Arnhem bij een ambitieus architectenbureau? Wij zoeken op korte termijn een bouwkundig BIM modelleur die ons team wilt komen versterken en een belangrijke rol wilt spelen in de bouwkundige uitwerking van onze projecten.
Bekijk hier de volledige vacature.

Direct contact opnemen
Neem contact met ons op!

Heeft u een vraag, of een idee voor een project waarbij u ons goed kan gebruiken. Neem direct contact op via mail of telefoon. Wij helpen u graag verder.

Adres
Kerkallee 43
6882 AM Velp

Direct contact
026 – 361 38 12
architecten@hurenkamp.nl

KvK nummer: 09090353
Lid BNA / Bond van Nederlandse Architecten

X