https://www.hurenkamp.nl/wp-content/uploads/2020/01/Hurenkamp-groepsfoto-1-1-e1579792178422.jpg https://www.hurenkamp.nl/wp-content/uploads/2020/01/Groepsfoto-mobiel.jpg

Vincent van Vuuren

Partner / projectleider

vincent@hurenkamp.nl

Lianne Goosen

Partner / architect

lianne@hurenkamp.nl

Edwin Kant

Adviseur bouwregelgeving

edwin@hurenkamp.nl

Boudewijn van Ommeren

Technisch specialist / projectleider

boudewijn@hurenkamp.nl

Henk van Harsselaar

Bouwkundig modelleur / adviseur restauratie en monumenten

henk@hurenkamp.nl

Jesse Wichmann

Bouwkundig modelleur / projectleider

jesse@hurenkamp.nl

Harm Diesvelt

Ontwerper / bouwkundig tekenaar

harm@hurenkamp.nl

Bart Geurts

Architect Jr.

bart@hurenkamp.nl

Roelie Kraus

Secretaresse

roelie@hurenkamp.nl

Guus Schilderman

Bouwkundig tekenaar

guus@hurenkamp.nl

De kracht van het bureau

Wij bestaan uit een team van 10  professionals, die u terzijde staan gedurende de verschillende fasen van het bouwproces. Met de aanwezige brede bouwkundige kennis, creativiteit, regelgeving technische kennis en organisatorische inzichten bieden we u de mogelijkheid om projecten vanaf het allereerste idee tot en met de oplevering voor u te begeleiden.

Aanvullend op ons eigen team maken wij gebruik van een vast netwerk van externe professionals die ons met specifieke expertise versterken.

 

Direct contact opnemen
Neem contact met ons op!

Heeft u een vraag, of een idee voor een project waarbij u ons goed kan gebruiken. Neem direct contact op via mail of telefoon. Wij helpen u graag verder.

Adres
Kerkallee 43
6882 AM Velp

Direct contact
026 – 361 38 12
architecten@hurenkamp.nl

KvK nummer: 09090353
Lid BNA / Bond van Nederlandse Architecten

X